-4%

Zestaw PREZENTOWY – Spadź Iglasta z Herbatą owocową Nalewka Babuni

50.00 48.00

Doskonały prezent – podaruj naturalne zdrowie!Miód ze spadzi iglastej 400gW 100% naturalny miód spadziowy najwyższej jakości. Herbata owocowa Nalewka Babuni:Zestawienie wielu owoców z przeważającą ilością wiśni, smak delikatnie kwaskowy i orzeźwiający. Polecana na chłodne wieczory.

198 w magazynie

Doskonały prezent – podaruj naturalne zdrowie!

Miód ze spadzi iglastej 400g

W 100% naturalny miód spadziowy najwyższej jakości.

Miód spadziowy:

W odróżnieniu od miodów nektarowych, nie powstaje z nektaru kwiatów, ale ze spadzi, czyli soku drzew przetworzonego przez owady, zarówno tych iglastych, jak i liściastych. Miód spadziowy iglasty ma łagodniejszy smak oraz zapach kojarzący się z lasem i żywicą. Charakteryzuje się ciemnym kolorem  z zielonkawym lub szarym odcieniem, przez brąz aż po kolor czarny. Najczęściej uzyskuje się go z jodły, świerków, sosny lub modrzewia.

Zastosowanie:

Jest to jeden z najzdrowszych miodów. Polecany jest zwłaszcza osobom cierpiącym na problemy z drogami oddechowymi, ale nie tylko. Swoje zastosowanie znajduje również w chorobach układu moczowego, jelit, dróg żółciowych oraz wątroby. Obniża ciśnienie tętnicze krwi i polepsza krążenie.

Termin przydatności do spożycia: 3 lata od wyprodukowania.

Herbata owocowa Nalewka Babuni:

Zestawienie wielu owoców z przeważającą ilością wiśni, smak delikatnie kwaskowy i orzeźwiający. Polecana na chłodne wieczory.

Napar idealnie komponuje się z ciemnym cukrem, miodem i odrobiną mocnego alkoholu(aromat wyczuwalny również w samej herbacie). Nawet bez dodawania alkoholu działa rozgrzewająco.

 

Waga
1.2 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw PREZENTOWY – Spadź Iglasta z Herbatą owocową Nalewka Babuni”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *